Timeimage Oy > Verkon tietoturvaratkaisut

Verkon tietoturvaratkaisut

järjestä nimen | päivityksen | hinnan | alkuperäisen jäjestyksen mukaan

  

ASA5505-50-BUN-K9

 

478.96€


  

TL-R600VPN WAN port 4 Gigabit LAN ports
TP-LINK SafeStream TL-R600VPN - Reititin - 4-porttinen kytkin - GigE

 

107.61€


  

SafeStream" Wireless N Gigabit Broadband
TP-LINK SafeStream TL-ER604W - Langaton reititin - 3-porttinen kytkin - GigE - 802.11b/g/n - 2.4 GHz

 

144.07€


  

Lic/ASA 5512-X Sec Plus w/HA Sec Ctxt
Cisco ASA 5512-X Security Plus - Lisenssi - 1 laite - toimitettu elektronisen jalkelun kautta

 

853.47€


  

Firewall/Net Sec App 2600 Sec Upg+2Yr
Dell SonicWALL NSA 2600 - Turvalaite - sek

 

3914.55€


  

Firewall/Net Sec App 2600 Sec Upg+3Yr
Dell SonicWALL NSA 2600 - Turvalaite - sek

 

4974.32€


  

Firewall/Net Sec App 2600
Dell SonicWALL NSA 2600 - Turvalaite - GigE - 1U - telineeseen asennettava

 

2272.82€


  

Firewall/Net Sec App 2600 HA
Dell SonicWALL NSA 2600 High Availability - Turvalaite - GigE - 1U - telineeseen asennettava

 

1534.06€


  

Firewall/Net Sec App 2600 Demo NFR
Dell SonicWALL NSA 2600 - Turvalaite - GigE - 1U - NFR, demo - telineeseen asennettava

 

1726.16€


  

Firewall/Net Sec App 2600 TotalSec 1Yr
Dell SonicWALL NSA 2600 TotalSecure - Turvalaite - sek

 

3914.55€


  

HPE S1050F NGFW Appliance
HPE S1050F TippingPoint Next-Generation Firewall (NGFW) Appliance with Eight 10/100/1000 RJ-45 ports, One 10/100/100 RJ-45 High Availability port. Performance: Firewall: 500 Mb/s,Firewall + IPS (512 bytes): 250 Mb/s, Firewall + IP S+ Application, co

 

3758.26€


  

HPE S3010F NGFW Appliance
HP Networking S3010F TippingPoint Next-Generation Firewall (NGFW) Appliance with Eight 10/100/1000 RJ-45 ports, Eight 1 Gb/s SFP copper/fiber ports, One 10/100/1000 RJ-45 High Availability port. Performance: Firewall: 1 Gb/s, Firewall + IPS (512 byte

 

7521.25€


  

Sub/5512-X CX AVC+Web Sec Ess 1Yr
Cisco Application Visibility and Control and Web Security Essentials - Tilauslisenssi ( 1 vuosi ) - 1 laite

 

1554.71€


  

McAfee SaaS Endpoint Suite 1Yr German
McAfee SaaS Endpoint Protection Suite - Tilauslisenssi ( 1 vuosi ) - 1 ymp

 

21.92€


  

Li/MFE ProtPL OTP +1Y Gold Business Supp
McAfee One Time Password - Tilauslisenssi ( 1 vuosi ) + 1 Year Gold Business Support - 1 k

 

66.43€


  

HPE 12500 20Gbps VPN Firewall Module
HPE 20Gbps VPN Firewall module - Laajennusmoduuli - Gigabit Ethernet x 2 + yhdistelm

 

34662.37€


  

HPE 10500/11900/7500 20Gbps VPN FW Mod
HPE 20Gbps VPN Firewall module - Laajennusmoduuli - Gigabit Ethernet x 2 + yhdistelm

 

27349.91€


  

HPE IMC Firewall Manager Software E-LTU
HP Intelligent Management Center - Lisenssi - elektroninen

 

3392.64€


  

HPE X126 1G SFP LC SX 550m 850nm XCVR
HPE X126 - SFP (mini-GBIC) l

 

165.12€


  

HPE S136 10G SFP+LC SR Transceiver
HPE S136 - SFP+ l

 

2012.14€


 Ostoskori

Timeimage Oy, Hämeentie 157, 00560 Helsinki, Uusimaa, FI
puh. 044 504 3404, sähköpostiosoite myynti@timeimage.fi
Viimeksi päivitetty 2019-12-15 01:00:35