Timeimage Oy > Ubiquiti UF-MM-1G optinen moduuli, Multi-Mode, 1,25Gbps, SFP, 2 kpl

Ubiquiti UF-MM-1G optinen moduuli, Multi-Mode, 1,25Gbps, SFP, 2 kpl

Ubiquiti UF-MM-1G optinen moduuli, LC Multi-Mode, korkeintaan 550 m, 850 nm RX/TX, 1,25 Gbps, SFP, 2 kpl pakkaus
Ubiquiti UF-MM-1G optinen moduuli, Multi-Mode, 1,25Gbps, SFP, 2 kpl
 

Hinta: 25.92€
Valm. koodi: Ubiquiti
Tuotekoodi: UACC-OM-MM-1G-D-2

 
 Ostoskori

Timeimage Oy, Hämeentie 157, 00560 Helsinki, Uusimaa, FI
puh. 044 504 3404, sähköpostiosoite myynti@timeimage.fi
Viimeksi päivitetty 2022-12-03 01:00:23